BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Araç Muayenesi Maceram

17 Ekim 2017 Salı | | Kez Okundu.
Araç Muayenesi Maceram
Bugün sabah saat 07:30'da muayene istasyonuna gittim ve sıra aldım. Sabırsızlıkla beklemeye koyuldum. Daha sonra 07:45'de sıradan almaya başladılar. Bende işlemlerimi yaptırıp sıra numarası aldıktan sonra dışarıda beklememi söylediler ve kenarda beklemeye başladım. 15-20 dakika bekledikten sonra diyafonla beni 3 numaralı tünele çağırdılar. Bende geçtim ve önümde 2 araç olduğu için arabayı istop ettim.

Sonra önümdeki birinci aracı içeri aldıklarında arabayı tekrar çalıştırdım ve biraz ileriye aldım. Sonra oradaki görevli geldi ve o sırada benim önümdeki ikinci araç içeri girdi. Araç içindeki görevli aracımı ileri alırken birde baktım arabanın içerisindeki stop lambası yanmıyor. Normalde yanıyordu ve ekranda hiç bir uyarı yoktu. Neyseki yanımda oraya göre bir lamba vardı. Hemen içeri girmeden oradaki lambayı değiştirdim.

Oradaki görevli arkadaş arka tarafa geçip orada beklememi söyledi ve bende oraya geçtim. Sigara yakıp beklemeye başladım. Sonunda aracım çıktı ve muayenesi tamamlanmıştı. Şükürler olsun ucuz atlattık. Belki hafif kusur görecekti ama yinede son anda fark etmem iyi oldu.

Ben yine buralardayım yazmak istersen nereden ulaşacağını biliyorsun... 😉

BLoG BeYi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (0)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
Beni merak ediyorsan bloğumu incele :)

Araç Muayenesi Maceram
Konusuna 0 Yorum Yapılmış