BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Ne Zaman Bitecek Bu Trafik

14 Ekim 2017 Cumartesi | | Kez Okundu.
Ne Zaman Bitecek Bu Trafik

Trafik denilince akla ilk gelen şehir İstanbul. Bu kadar yoğun bir trafik eve dönüşü oldukça zorlaştırıyor. Nereden baksak 10 dakikalık bir yolu yaklaşık 1 saatte kat ediyoruz. Ne demek istediğimi trafikte olanlar mutlaka anlıyordur.

Paydos saati geldiğinde otobanda müthiş şekilde şerit kapmaca oynuyoruz. Karın aç olduğu için eve biran önce varma isteği doğuyor birde yorgunluğu katıp üstüne de stresi eklerseeekkk... off ki ne off sinir kesinlikle kaçınılmaz bir şekilde üst kademeye fırlıyor.

Bunlar dışında sen o kadar trafikte bekliyorsun emniyet şeridinden vızır vızır geçenler oluyor. Tabi bunun olması biraz daha siniri yükseltiyor. Artık arabanın içinde sinir küpü oluyoruz. Yinede sabır sabır sabır.

Vakit geçsin diye elime telefonu alıp emniyet şeridinden vızır vızır giden arabaları hem önden hemde arkasından plakaları görünecek şekilde çekip Polise ihbar yapıyorum. Biliyorum "Ne gerek var böyle uğraşıyorsun" diyenler olacak aramızda ama bir ambulansın 1 dakika geç kalması belki 1 belki 2 hayatın kararmasına sebep olacaktır. Bu nedenle emniyet şeridi kullananlara böyle bir nefret duyuyorum.

Her akşam bu trafiği çekip eve geldiğimde ise ayaklarımı uzatıp birazda olsa sakinlemeye çalışıyorum. Şükürler olsun ki artık blogum var ve içimden gelenleri burada yazıp dertleşecek kişilere ulaşıyorum.

Neyse fazla uzun tutmak istemiyorum. Ben yine buralardayım. Şimdilik görüşmek üzere ça çavvv ✋

BLoG BeYi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (0)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
Beni merak ediyorsan bloğumu incele :)

Ne Zaman Bitecek Bu Trafik
Konusuna 0 Yorum Yapılmış