BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Acı Tatlı Ekşi | Film

1 Ocak 2018 Pazartesi | 10 Yorum ≈
Acı Tatlı Ekşi | Film

22 Aralık'ta vizyona giren Acı Tatlı Ekşi filmine sonunda gittim. Bu tür filmler hep ilgimi çekmiştir. Ama bazı yerlerde sıkılmadım değil. Öncelikle izlenmesi gerekenler listesinde olan bir film. Hayatı acısıyla tatlısıyla ekşisiyle yaşıyorsun.

Film hakkında fazla bahsetmek istemiyorum ama gerçekten günlük hayatta yaşadığımız sıkıntıların birebir aynısı oluyor. Ama sonrasından çıkan olaylar kimsenin başına gelmesin.

Sevmek öyle görmekle, bakmakla olmuyor. Kalpten seveceksin, her şeyine rağmen seveceksin. Fazla söze gerek yok bence. Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.BLoG BeYi
    Yorum Yap (10)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
365 Gün Bitti :)
# #

10 Yorum Var Yorum Yap

avatar

İlkten bol yemekli gibi bir izlenim bırakıyor filmin adı; ama hayatın acısı, tatlısı, ekşisi olduğu da besbelli :)

avatar

Kesinlikle, hatta bir ara düşündüm ilk başladığında aceba öylemi diye ama ilerleyişi mükemmel bir şekilde hayata bağlıyor. :)

avatar

Bu ikilinin sanırım Fox kanalında bir dizisi de vardı. Baktılar kimyaları uydu, film de çekmişler demek :)

avatar

Olabilir pek fazla tv izlemediğimden bilemiyorum:)

avatar

"Sevmek öyle görmekle, bakmakla olmuyor. Kalpten seveceksin, her şeyine rağmen seveceksin." dediğin gibi duygusal bi filme benziyo gerçekten..🙂 son dönem çekilen türk filmlerinde bi hollywooda benzeme yarışı var galiba,çekimler gelişmelere çok iyi adapte ediliyor gibi..🙂 bu iyi bişey aslında ama eski türk filmlerinin özlemi de az değil..bence kendilerini daha da iyi geliştirebilirler..emeğinize sağlık..🙂

avatar

Yorumun için teşekkür ederim. Kesinlikle bir yarış içerisindeyiz. Bakalım neler olacak, ilerleyen zamanlarda göreceğiz ;)

avatar

piki izlenirmiş :) tatlı severim acı eşki sevmem :)

avatar

Fragman beni sarmadı gibi kardeşim. Tabi filmi izlesem fikrim değişir mi orasını bilemiyorum. Senin açından sevindim. Güzel vakit geçirmişsin.

avatar

Bence filmi izlemeden karar verme çünkü bende fragmanda sevmedim ama içeriği çok güzel.

Lütfen Link Bırakmayın!