BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Geriye Bakış 2017 ve 2018 Hedeflerim

15 Ocak 2018 Pazartesi | 15 Yorum ≈
Bloğumda mim kategorisindeki ilk yazım. Nasıl yazılır bilmiyorum ama elimden geldiğince herşeye en ince ayrıntısına kadar değinmeye çalışacağım. Öncelikle beni mimleyen Kurgu Dünyası sahibi Feri Peri'ye teşekkür ederim. Ayrıca bu mimi başlatan arkadaşımız Elena'nın yazısını da okumayı unutmayın!
2017
2017 yılı benim için çok iyi geçti. Bundan uzun zaman önce(2015-2016 yılları arasında) açtığım bloğumda yayınlar paylaştım, blogları inceledim, kodlama öğrendim ve bunun gibi bir çok şeyle tanıştım. O zamana kadar hiç bir şey bilmiyordum ama şimdi öğrendim. Her şeyi böyle öğrene öğrene yapmak güzel bir şey...

2017 yılında www.beniduyun.com adresini açmıştım. Oradan devam edecektim fakat olmadı. O adresi açmamın sebebi ise sesimi duyurabilmek Heeyy!! Ben buradayım diyebilmekti. Ama oda pek fazla sürmedi. 2017'nin sonlarına doğru bu bloğumu açtım ve bundan sonra her ne olursa olsun bu adres üzerinden devam edeceğim.

2017 istatistiklerine göre hedef almak istemiyorum çünkü karmaşık bir blog içerisinde kaldım. Yayınlarımı o blogdan bu bloğa, bu blogdan şu bloğa aktardım durdum. Beni takip edenler zaten ne demek istediğimi anlayacaklardır.

2017 Yılında Okunan Kitap Sayısı: Her okuduğum kitabın sayısını tutmak bana kötü yönde etki ediyor. Bu nedenle okuduğum kitapların sayısını bir kenarda tutmuyorum. Çünkü bir sene çok kitap okuduğumda diğer sene az kitap okursam benim psikolojim bozuluyor. Öyle bir yapıya sahibim ama sizler için yinede bir liste yaptım ve bir sonuca ulaştım. 2017 Yılı genelinde okuduğum kitap sayısı 53 olarak saydım.

2017 Yılında İzlediğim Film Sayısı; Buna çok fazla örnek verebilirim. Çünkü VIP araç içerisinde olduğum için sürekli filmler izliyorum. O yüzden çok yüksek bir sonuç çıkıyor. 2017 Yılı geneli izlediğim film sayısı 147. [Bunu saymak hiç kolay olmadı]

2017 Yılında İzlediğim Dizi Sayısı; Pek fazla dizi izlemeyi sevmem ama ilgimi çeken dizileri mutlaka izlemek isterim. Bu yüzden dizide çok az bir sonuç elde ettim. 25 türk dizileri - 12 Yabancı diziler

2017 Yılında Blogda Paylaştığım Yazılar; Aslıda burada eski bloğumdan kalan paylaşımlarımı eklemek istemiyorum. O yüzden sadece Blogruz adresine geçiş yaptığımdan bu yana olan yayınları değerlendirirsek 24 yayın paylaşmışım.

2017 Yılında Bloğun Toplam Görüntülenme Sayısı: BLoGRuz için geçerli sayfa görüntüleme sayısını son durum bölümünde görebilirsiniz. Mobilden girenler için belirtmek gerekirse şuanda 8.620 tıklama almışım.

2017 Yılı Blog Takipçi Sayısı: BLoGRuz için geçerli 63 Takip eden var.
2018
2017 yılını öyle yada böyle atlattık. Şimdi gelelim 2018 yılı hedeflerimize. 2018 yılından çok fazla bir şey istemiyorum. Sadece istediğim hepimize mutluluk getirsin... Bunun dışında BLoGRuz hedeflerine gelirsek onları da şu şekilde listeleyelim.

2018 Yılı BLoGRuz Hedeflerim;
  1. Toplam Sayfa Görüntülenme Saysı: +30.000
  2. Toplam Yayın Sayısı: +1000 
  3. Toplam Yorum Sayısı: +5.000
  4. Takipçi Sayısı: +500
  5. En önemlisi olan blog dostu edinme: +250
  6. Ortalama yayın beğenme Sayısı: +10
  7. Bloğumu beğen sayısı: +200
Son olarak mimlediğim kişiler ise;
Bu yazıyı okuyup yapmak isteyen herkes yapabilir. 😀

Hepsi bu kadar, umarım sizlere keyifli okunacak bir yazı olmuştur.
Yayınları beğenmeyi unutmayın!


BLoG BeYi
    Yorum Yap (15)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
365 Gün Bitti :)
# # #

15 Yorum Var Yorum Yap

avatar

Yayın beğenmeyi ilk kez sizin bloğunuzda gördüm . Çok güzelmiş :) Dolu dolu bir yıl olmuş bence , hedefler de şahane . Keyifli bir yazıydı , elinize sağlık . Mutlu günler dilerim .

avatar

Hedef olduğu sürece başarı gelir... Gerçi ben de 2018 yılına umutla girdim ama... :(

avatar

Teşekkür ederim. Kodlamaları elimden geldiğince güzel şeylerde ve güzel yerlerde kullanmayı istedim. Sanırım başarılı oldum :D Size de Mutlu ve huzurlu günler dilerim... ;)

avatar

Ama demişsin kesmişsin. Dert dinlemeyi severim. Buradan yazamazsan özelden yaz derdini anlat ;) Elimden geldiğince yardımcı olurum :T

avatar

Teşekkür ederim kırmayıp yaptığın için :)
Senin de film sayın gerçekten çok iyiymiş, güzel bir şeye yaramış olmuş araç içinde olmak o zaman :D
Kitap sayın da çok güzel, hem çalışıp hem okuyabiliyorsun, bravo. Bana 24 saat yetmiyor :(
Hedeflerine baktım da, 1000+ yayın sayısı... Vay canına :O Yapabilirsen helal olsun derim :D
Bloğun gerçekten çok farklı genel itibari ile tebrik ederim, 2018 hedeflerine istediğin ölçüde ulaşır ve yine iyi bir yıl geçirirsin umarım :)
Sağlıcakla...

avatar

Google'dan başka bir neden olabilir mi? :D

avatar

Hııı şu mesele yanii :) Allah sabır versin diyelim o zaman :T :D

avatar

Rica ederim ne demek. Buda benim sayenizde ilk mimim oldu :) Allah'ın izniyle ulaşırız inş. :) Ulaşamasak bile yaklaşmak bile büyük başarı olur benim için :) Tekrar teşekkür ederim hep beklerim. :F :T ;)

avatar

Bu mimi severek takip ediyorum. Sizin yazınız da çok güzel olmuş.
2017 yılı bereketli geçmiş. Umarım bu yıl daha da bereketli olur ve hedeflerinize ulaşırsınız. (:
Bu arada blog dostum projesini çok beğendim. Güzel olacak inşallah (:

avatar

Bize de ilk mim olmuş oldu bu sayede :) Ayrıca blog dostum içinde teşekkür ederim. Zamanla yükselecek orası da inşallah :)

avatar

Kitap ve film sayısı bence gayet dolu dolu olmuş :)
Umarım tüm hedefler gerçekleşir, güzel bir yıl olur.. :)

avatar

Umarım öyle olur. Başarmayı hedefliyorum. Bakalım sene sonu neler olacak :)

avatar

İnşallah istediklerinize ulaşırsınız. :D

avatar

Amin inşallah adaşım :)

Lütfen Link Bırakmayın!