BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Genel Konular

26 Mart 2019 Salı | | Kez Okundu.
Genel Konular

Merhaba Dostlarım;
 Blog adresimin tasarımında düzeltmekte zorlandığım bir çok yere rast geldim. Bazı yerleri düzenlesem de hala eksik olan bir çok yer var. Özellikle de giden resimler beni çok ama çok üzdü. Blog adresimin tasarımı eski haline döndü fakat resimleri bir türlü getiremedim. Resimlerin gitme sebebi ise Google+ hesabının kapanması yüzünden olduğunu fark ettim.

Düzeltemediğim bazı sorunlar;
  1. Sorun: Kaybolan ve açılmayan resimlerÇözüm: Google+ profili kapandığı için resimlerime bir türlü ulaşamıyorum. Tekrar eski resimleri getirmek beni çok yoracak ama %50 olasılıkla resimlerimi gerigetiremeyeceğim
  2. Sorun: Yorumlarda yanıtla kısmı çalışmıyor.Çözüm: Yorumlarda yanıtla seçeneği pasif hale gelmiş. Bu nedenle yorumlarda bulunan yanıt seçeneğini kaldırıp tek yorum haline getirdim. Bu sorunu düzeltmeyi ilerleyen zamanlarda tekrardan deneyeceğim umarım düzeltebilirim. Şimdilik bu şekilde yorum yapmaya devam edebilirsiniz.
  3. Sorun: Blog adresindeki bulunan aktif kişiler çalışmıyor.Çözüm: Her blogda olan aktif kişiler bölümü bende yine hata vermiş. Bu hatayı yakın zamanda tekrardan düzenleyeceğim.
Bu sorunların yanı sıra blog adresimde kaybettiğim bir çok şey var. Mesela her zaman blog adresime yoruma gelen dostlarım artık blog adresimiz kullanılmadığı için gelmeyi unutmuşlar. Tekrardan bu dereceye gelmek zor olacak. Siz değerli takipçilerimden isteğim ise mümkün olduğunca blog adresime gelip yorum yapmanızdır.

 Ayrıca 365 gün bloglardan ve siz dostlarımdan ayrı kaldığım için yazmayı unutmuş hale geldim. Bazı kodlara anlam veremiyor ve benimseyemiyorum. Fakat bu durum yakın zamanda alıştırmalar eşliğinde düzelir diye düşünüyorum. En kısa zamanda kendimi siz dostlarıma duyurup eski halime dönmeye çalışacağım.

Şimdilik benim söyleyeceklerim bu kadar. Bir sonraki yayında ve yorumlarda görüşmek dileğiyle hoşcakalın....

BLoG BeYi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (0)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
Beni merak ediyorsan bloğumu incele :)

Genel Konular
Konusuna 0 Yorum Yapılmış