BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Son Durum

9 Nisan 2019 Salı | 10 Yorum ≈
Blog Beyi

Ne zor şeymiş bunlarla uğraşmak yahu...😅 Bitmek bilmedi günlerimi aldı resmen. Ama sonunda bitirdim. Şuanda bloğun son görünümünü görüyorsunuz. Logoya kadar tüm resimleri yedekleyebildiğim resimlerle birlikte yedekledim. Fakat diğer resimleri kurtaramadım. Nereden baksak bloğun %95 oranla resimler kaybolmuştu. Bende anca %5'ini kurtarabildim. Yani kısaca resimlerin %90'ı hala kayıp. Artık yeni resimler ekleyerek devam edeceğiz. Bu arada bi ara yorumlara gelin olur mu? Sabırsızlıktan patlıyorum... 😂😂😇

BLoG BeYi
    Yorum Yap (10)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
365 Gün Bitti :)
#

10 Yorum Var Yorum Yap

avatar

Merhaba. Deep'in sayfasından gördüm bloğunuzu hemen takibe aldım. Sizi de beklerim. Askerliğinizin hayırlısıyla bitmiş olmasına sevindim. Hoş geldiniz diyelim.

avatar

Ben de resim ekle diyecektim sirada o varmis 😊

avatar

Normalde yazdığım son yazının altına yazı ile alakasız beni takip et vs yazanların bloglarına asla gitmiyorum bugün bir istisna yapıyorum senin için. Askerden geldiğin için istisnayı hak ediyorsun. Öncelikle hoş geldin, hayırlı olsun tezkeren gözün aydın. Takip ettim seni. Desteğimi esirgemeyeceğim. Daha çok yazını okumak ümidiyle. Tekrar aramıza hoş geldin (:

avatar

hoşgeldiiiiin be yaaaa hihihi :) geçmiş olsuun askerliik ve blog çalışmalarındaaa :)

avatar

Geçmiş olsun.
Oluyor böyle şeyler :)

avatar

Yorumlarınız için teşekkür ederim :) Cümleten hoşbuldum :T

Lütfen Link Bırakmayın!