BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Yeni Sunucu | Son Gelişmeler

7 Nisan 2020 Salı | | Kez Okundu.
   Geleli bir çok şeyle uğraştım arka planda fazlasıyla şeyleri değiştirsem de bazı dostlarım bunun hiç farkında değil. Arka plandaki kodlamaları bitirdikten sonra yayınlara başlayacağım. Günde 3 yayın atmaya çalışacağım. Ama 2 yayın garanti atarım. Son olarak bloğumda düzenlemeye koyacağım etiketler kaldı. Bu etiketleri de düzenledikten sonra yazılmaya hazır sade ve hızlı bir blog haline gelecektir. Sizlerden tek isteğim bol bol yorum yapmanız.

   Yorumlar kısmında bulunan Smile/Emoji 'lere eklenmesini istediğiniz emoji olursa bana iletin elimden geldiğince yorumları güzelleştirmeye çalışacağım. Ayrıca aklımda birkaç proje var onları da yakında yürürlüğe koyacağım. Bazı blog dostlarının irtibata geçmesi gerekli ama ;)

   Fazla uzatmayalım değil mi? Sunucumuz değişti artık blog daha hızlı yüklenir vaziyette olacak. Tabi şimdilik biraz ağır olabilir JS-CSS gibi uzantıları taşıyacağım. Bu sebepten yarına kadar blog biraz ağır işleyebilir. Umarım hem ben hemde siz dostlarım memnun kalırız.

  Sabaha kadar bu işlemlerin bitmesi lazım hepiniz sağlıcakla kalın arkada işlerim var benim daha sabaha kadar kodların içine dalacağım :D

BLoG BeYi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (0)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
Beni merak ediyorsan bloğumu incele :)

Yeni Sunucu | Son Gelişmeler
Konusuna 0 Yorum Yapılmış