BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Blogger Güncelleme Yorumum

5 Mayıs 2020 Salı | | Kez Okundu.
Blogger Güncellemesi
 Blogger artık kendini her alanda göstermeye başladı. Bir çok kurumsal firma dahil herkes bloglarında öncelik olarak blogger tercih ediyor. Bu güncellemenin bu yüzden geldiğini düşünüyorum. Ayrıca yeni gelen güncellemelere henüz alışmış değilim. Yayın paylaştıkça alışacağıma eminim ama kendimi böyle yeni başlamış biri olarak gördüm. Acaba buradan ne oluyor, bunu nasıl yapıyoruz gibi kendi kendimle konuşmaya başladım. 

 Blogger ne gibi güncelleme getirdi konusuna gelirsek onlar içinde size 2 tane blog adresi vereceğim. Bloglarını ziyaret edip yayınlarını okuyabilir ve konularına yorum yapabilirsiniz.
    Blog Sahibi: Blog Tecrübem Yıllar sonra yeni Blogger'a alışmak zaman alacak! Blog Sahibi: Semih Keçecioğlu Mayıs 2020 Yeni Blogger Güncellemeleri Blog Sahibi: İlkay Gürler Mayıs 2020 Blogger Güncellemesi
 Bu güncellemeleri okuduktan sonra sizlerinde yorumunu bekliyorum. Sizce neresi güzel oldu ve neresi kötü oldu?

Öncelikle benim beğenmediğim tek kısım var orası da yayınların düzenlendiği kısım. Önceden hemen paylaştığım konuyu şimdi uğraşmak zorunda kalıyorum. Zamanla alışacağım ama bu beni fazlasıyla yoracak gibi görünüyor. :) 


BLoG BeYi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (0)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
Beni merak ediyorsan bloğumu incele :)

Blogger Güncelleme Yorumum
Konusuna 0 Yorum Yapılmış