BLoG BeYi - Anasayfa

BLoG BeYi Takip Butonu

Son Durum

Aktif Kişiler .

Meydan Okuma | Film #2 - #10

15 Mayıs 2020 Cuma | | Kez Okundu.
Meydan Okuma - Film #2 - #10
  Şule Uzundere'nin bizler için düzenlediği Film Meydan Okuması Başlatıyorum. Var Mısınız? etkinliğinin bir diğer serisini paylaşma zamanı geldi. Diğer serimi eski blog adresimde paylaştığım için yorumlara kapatmıştım. Çünkü 40 45 civarı yorum almıştı ve tekrardan sizleri yorup yazmanızı istemedim. Hadi şimdi serimize başlayalım ;)
    Soru: 2. En son izlediğiniz film hangisi? Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Daha önce izlemiştim ama yine tekrardan izledim. :) Soru: 3. En sevdiğiniz aksiyon/macera filmi oyuncusu? Jason Statham'ın bulunduğu her filme kitlenip izliyorum. Soru: 4. En sevdiğiniz korku filmi hangisi? Paranormal Activity serisi... Hayattan soğuduğum ve her şeyden korktuğum tek film. Bölümleri karışık olarak birbirlerini takip ediyor. 1-2-3 olarak değil. 1-3-2-5 gibi bölümler birbirine bağlı. Soru: 5. En sevdiğiniz drama filmi hangisi? Ayla... Ağlayarak izlediğim ve etkisinden çıkamadığım bir filmdi. Soru: 6. En sevdiğiniz komedi filmi hangisi? Düğün Dernek... Filme bayılıyorum kahkahalarıma kahkaha katıp izlediğim filmlerden. Soru: 7. Sizi mutlu eden bir film seçin. 50 ilk öpücük... Bu filmin mutlu etmesinin sebebi filmle alakalı değil. ;) Soru: 8. Sizi mutsuz eden bir film seçin. Yeşil Yol... Sanırım sebebi o sahne olmasından beni mutsuz ediyor. O sahneye dayanamıyorum... Soru: 9. Repliklerini ezberlediğiniz bir film seçin. Ben Robot... Filmi o kadar çok izledim ki her sahneyi ezbere yazabilirim. :) Soru: 10. En sevdiğiniz yönetmen kim? Matrix'in yapımcılarından Larry ve Andy Wachowski kardeşler. 1999 yılında bu kadar güzel film yapanlar günümüz teknolojisiyle neler yapar bilemedim. Bu yüzden en sevdiğim yönetmenlerdendir.
  Bu seriyi beğendiyseniz beğen butonuna basmayı unutmayın ;) :T Serinin devamı 10 gün sonra yanı bu ayın 21'inde gelecektir. Diğer seride görüşmek üzere... ;)


BLoG BeYi Yayınlarımızı beğenmeyi unutmayın! ;)
    Yorum Yap (0)
BLoG BeYi Bu Paylaşım Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında:
Beni merak ediyorsan bloğumu incele :)

Meydan Okuma | Film #2 - #10
Konusuna 0 Yorum Yapılmış